Περιγραφή προϊόντων
Πακέτο μπαταριών LFP 12V 24V
- Υψηλή απόδοση εκκένωσης:υψηλότερο ποσοστό από τις μπαταρίες ιόντων λιθίου
Παράμετρος προϊόντων
| Ονομαστική τάση | 12V/24V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100Ah 200Ah |
| Κύκλος Ζωής | >3000 κύκλοι @ 1C 100% DOD |
| Αποτελεσματικότητα Φόρτισης | 100% @0.5C |
| Αποτελεσματικότητα εκκένωσης | 96~99% @1C |
| Τάση φόρτισης | 14.6±0.2V |
| Ρεύμα φόρτισης | 60A |
| Μέγ. Ρεύμα φόρτισης | 120A |
| Τάση διακοπής φόρτισης | 15.6±0.2V |
| Συνεχές Ρεύμα | 100A |
| Κλάση IP | ΙΡ65 |

Χαρακτηριστικά προϊόντων
Στοιχεία εμφάνισης μπαταρίας
Για να διευκολύνει τη μεταφορά σας, η keheng έχει σχεδιάσει μια λαβή. Όταν χρειάζεται να κάνετε παραγωγή DIY, η μπαταρία LFP μπορεί να αποσυναρμολογηθεί και μπορείτε προαιρετικά να εγκαταστήσετε δείκτες ισχύος μπαταρίας και διάφορους τύπους βυσμάτων ή διεπαφές επικοινωνίας.

























Η εξελισσόμενη νομοθεσία για την κλιματική αλλαγή επηρεάζει σημαντικά τα εργοστάσια ηλιακής ενέργειας. Αυστηρότεροι κανονισμοί για τις εκπομπές άνθρακα ενθαρρύνουν τη στροφή προς τις ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, καθιστώντας τα ηλιακά εργοστάσια αναπόσπαστο μέρος αυτής της μετάβασης.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Μπαταρία λιθίου 24v 200ah 4,8kwh, Κίνα Μπαταρία λιθίου 24v 200ah 4,8kwh κατασκευαστές, προμηθευτές















