Περιγραφή προϊόντων
Πακέτο μπαταριών LFP 12V 24V
- Υψηλή απόδοση εκκένωσης:υψηλότερο ποσοστό από τις μπαταρίες ιόντων λιθίου
Παράμετρος προϊόντων
| Ονομαστική τάση | 12V/24V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100Ah 200Ah |
| Κύκλος Ζωής | >3000 κύκλοι @ 1C 100% DOD |
| Αποτελεσματικότητα Φόρτισης | 100% @0.5C |
| Αποτελεσματικότητα εκκένωσης | 96~99% @1C |
| Τάση φόρτισης | 14.6±0.2V |
| Ρεύμα φόρτισης | 60A |
| Μέγ. Ρεύμα φόρτισης | 120A |
| Τάση διακοπής φόρτισης | 15.6±0.2V |
| Συνεχές Ρεύμα | 100A |
| Τάξη IP | IP65 |

Χαρακτηριστικά προϊόντων
Στοιχεία εμφάνισης μπαταρίας
Για να διευκολύνει τη μεταφορά σας, η keheng έχει σχεδιάσει μια λαβή. Όταν χρειάζεται να κάνετε παραγωγή DIY, η μπαταρία LFP μπορεί να αποσυναρμολογηθεί και μπορείτε προαιρετικά να εγκαταστήσετε δείκτες ισχύος μπαταρίας και διάφορους τύπους βυσμάτων ή διεπαφές επικοινωνίας.

























Οι μπαταρίες λιθίου διευκολύνουν την αποθήκευση ενέργειας στα ηλεκτρικά δίκτυα, ενισχύοντας την ενεργειακή απόδοση.
Έχουν γίνει το πρότυπο στα ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης λόγω των πλεονεκτημάτων απόδοσής τους.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Προηγμένη έκδοση μπαταρίας λιθίου 12,8v 150ah, Κίνα μπαταρία λιθίου 12,8v 150ah προηγμένη έκδοση κατασκευαστές, προμηθευτές
















